مروری بر امکانات سامانه ارسال پیامک انبوه

نگاهی کلی بر ابزارها و امکانات ویژه سامانه

سریع ترین و ارزان ترین راه برای افزایش فروش

سامانه پیامک انبوه اُپیلو نرم افزار آنلاینی است که به شما این امکان را می دهد تا از طریق اینترنت پیامک انبوه ارسال کنید. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار به شماره هایی که در اختیار دارید و یا به بانک شماره های ما پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی ارسال نمایید. بانک شماره های اُپیلو شامل میلیون ها شماره موبایل می باشد که با عناوین گوناگون دسته بندی شده اند.

سامانه
طرز کار سامانه

به سادگی ارسال ایمیل

ارسال کردن پیامک با استفاده از سامانه اُپیلو به سادگی ارسال یک ایمیل و یا پر کردن یک فرم است. بعد از ثبت جزئیات ارسال از قبیل متن پیامک و شماره گیرندگان ، اُپیلو پیامک های شما را به مرکز مخابراتی ارسال کرده و گزارشات دریافت را به شما نمایش می دهد. تیم پشتیبانی ما برای راهنمایی و آموزش استفاده از سیستم همواره در دسترس شما خواهد بود.

ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان بلقوه

با توجه به نیاز تجارت خود پیامک هدفمند ارسال کنید. این نیاز می تواند دسترسی به مخاطبین با زمینه شغلی خاص و یا مخاطبین در محل جغرافیایی مورد نظر شما باشد.

محله های تهران

ارسال به محله های تهران

ارسال کشوری

ارسال به شهر و روستا

کد پستی

ارسال بر اساس کد پستی

مشاغل و اصناف

ارسال به مشاغل و اصناف

مخاطبین و گروه ها

ارتباط متقابل با مشتری

سامانه اُپیلو همه ابزار های لازم برای ذخیره سازی و مدیریت شماره های مشترکینتان را در اختیار شما می گذارد. شما می توانید با استفاده از این ابزار ها و سرویس های هوشمند به راحتی با مشتریان خود به صورت متقابل در تماس باشید. اعلام قیمت کالا، مسابقه و نظر سنجی از جمله این سرویس ها می باشند.


خرید بی دردسر و کاملا آنلاین

پذیرنده کلیه کارت های عضو شتاب

پرداخت و تحویل محصول به صورت کاملا آنلاین با استفاده از کلیه کارت های رایج بانکی.

آزادی در انتخاب خط اختصاصی

بدون نیاز به تماس تلفنی و استعلام گیری، خط مورد علاقه خود را بر اساس بودجه خریدتان جستجو کنید و به صورت کاملا آنلاین خریداری نمایید. به منظور راحتی بیشتر شما، سامانه ما با یک خط 14 رقمی رایگان همراه است.

محاسبه نرخ پیامک بر اساس تعداد خرید

خرید آنلاین پیامک و محاسبه قیمت بر اساس تعداد خرید. طراحی استاندارد سیستم خرید اُپیلو محاسبه جداگانه تخفیف هر خرید را میسر می کند.

خرید خط

متن پیامک: تعمیرات کامپیوتر شما و نصب نرم افزار در محل. تماس بگیرید

در حال ارسال پیامک به منطقه یک، محله سعدی...

10% 10% Complete

پس از اتمام هر ارسال، سیستم تعداد شماره های مسدود را محاسبه کرده و اعتبار پیامک های ارسالی به این شماره ها را به صورت خودکار به حساب شما باز می گرداند.

صداقت و کیفیت در ارسال

یکی از ویژگی های سامانه ارسال انبوه اُپیلو دسته بندی جداگانه ارسال های انبوه شماست. بدین ترتیب شما می توانید سفارشات ارسال خود را از زمان شروع تا اتمام دنبال کرده و آمار هر سفارش را به صورت مجزا بررسی نمایید.

سرعت بالای ارسال پیامک

سرور های قدرتمند اُپیلو امکان ارسال دو میلیون پیامک در ساعت را به کاربران ما می دهند. موتور های ارسال پیامک اُپیلو به صورت متناظر طراحی شده اند، بدین معنی که پهنای باند ارسال میان کاربران تقسیم شده و از صف شدن طولانی پیامک ها جلوگیری می شود.


طراحی مدرن، ساده و کارآمد

پشتیبانی از موبایل و تبلت

از همه جا به سامانه خود دسترسی داشته باشد. قابل استفاده در موبایل، تبلت و تمام مرورگر های مدرن. پشتیبانی از اینترنت اکسپلورر 8 به بالا.

نیاز به عینک ندارید

قالبیت بزرگ نمایی متون سامانه برای خوانایی بهتر و رعایت استاندارد های لازم در پشتیبانی از دستگاه های صفحه خوان (اینترنت برای همه).

طراحی کارآمد رابط کاربری

تفکیک پیامک های تکی از پیامک های انبوه، قابلیت فیلتر کردن پیامک ها بر اساس خطوط اختصاصی و دسته بندی پیامک ها بر اساس نوع ارسال از ویژگی های منحصر به سامانه اُپیلو هستند.

بزرگ نمایی

طراحی و ساخت بر اساس نیاز واقعی کاربران

تا به حال بیش از صد هزار کاربر از خدمات اُپیلو بهره مند شده اند.

گزارش مالی

گزارش واضح مالی

دسته بندی سفارشات و پرداخت ها و قابلیت صدور آنلاین رسید

پشتیبانی

تیم پشتیبانی مجرب

آموزش و پشتیبانی کامل از طریق تلفن، ایمیل و چت

امنیت

امنیت و سلامت اطلاعات

استفاده از فناوری روز در نگهداری و پشتیبانگیری از اطلاعات شما

سوال دارید؟ منتظر تماس شما هستیم

۰۲۱-۲۵۹۷۵